KLİMALAR

DUVAR TİPİ KLİMALAR

İklimsa çatısı altında barındırdığı markalar Mitsubishi Heavy Industries, Sigma, Sharp, GE Appliances’a ait zengin duvar tipi klima seçenekleriyle size en uygun klimayı bulmanızı kolaylaştırıyor. A+, A++, A+++ enerji verimlilik seviyeleri ile elektrik tüketimini minimumu indiren İklimsa duvar tipi klimalar, aynı zamanda evinize konfor ve estetiği de beraberinde sunuyor.

ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYINIZ
KLİMALAR

MULTİ KLİMALAR

İklimsa, birden fazla ortamda iklimlendirmenin gerektiği durumlarda multi klima seçenekleriyle çözüm üretiyor. Mitsubishi Heavy Industries ve Sigma marka multi klimalar ile 6 adede kadar odalardaki iç üniteleri, tek bir dış üniteye bağlayarak çalıştırabilir, konforun tadını tüm odalarda istediğiniz şekilde çıkartabilirsiniz.

ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYINIZ
KLİMALAR

PROFESYONEL SERİ KLİMALAR

İklimsa, Mitsubishi Heavy Industries ve Sigma marka profesyonel seri klimalar ile iş yerlerinize dört mevsim profesyonel çözümler sunuyor. Son teknoloji ile donatılmış, yüksek enerji verimliliği ve kullanım kolaylığı sunan şık tasarıma sahip profesyonel klimalar işyerinde konfor anlayışınızı değiştirecek. İş yerinizin mimari yapısına uygun olarak salon tipi, kaset tipi, tavan tipi ve kanallı tip klimalarla çalışma saatlerinizin konforunu artırın!

ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYINIZ
KLİMALAR

VRF

Teknoloji ve tasarım harikası Samsung ve Sigma VRF sistemleri İklimsa’da! İklimsa’nın yıl boyunca en uygun iklimlendirme kontrolü sağlayan VRF sistemleri geliştirilmiş ısıtma ve soğutma performansı ile bulundukları her yerde uygun ortamı yaratıyor. Yüksek enerji verimliliği sağlayan VRF sistemleri yüksek enerji verimliliği, esnek montaj, akıllı kontrol ve dayanıklılığı ile dikkat çekiyor.

ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYINIZ
Top