DUVAR TİPİ KLİMALAR KATALOĞU
(Tüm Markalar)

Dünya markası duvar tipi klimalar göz alıcı güzellikteki modern tasarımları, kendine hayran bırakan özellikleri ve yüksek enerji verimliliğiyle 4 mevsim konfor sunuyor.

Kataloglar

MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES

Türkiye’nin ilk Japon klima markası olan Mitsubishi Heavy Industries, üstün Japon teknolojisine sahip ürünlerini 33 yıldır Türk kullanıcısının beğenisine sunuyor. Duvar tipi, Profesyonel split klima ve multi klima ürünleri ile hizmet sunan Mitsubishi farklı renk seçeneklerine sahip duvar tipi klimalarıyla da ısıtma ve/veya soğutma yapma imkanıyla bireysel ve kurumsal klima çözümleri sunuyor.

Kataloglar

SIGMA

Tam 15 yıldır Türkiye’nin İklimlendirme Merkezi olan İklimSA’nın çatısı altında bulunan kendi markası Sigma, teknolojisi ve donanımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Rakiplerine oranla fiyat avantajını hep koruyan Sigma, Duvar tipi, Profesyonel split klima ve multi klimalarıyla estetiği ön planda tutuyor ve farklı renk seçeneklerini bünyesinde barındırıyor.

Kataloglar

SAMSUNG

Türkiye’de ve dünyada yaygın bir kullanıma sahip olan Samsung, profesyonel tasarım çözümleri sunarken ARGE çalışmaları ile de üretilen en yüksek teknolojiyi tüketicilerle buluşturuyor. Seçilebilir inovasyon hizmeti veren marka VRF klimalarıyla mükemmel şekilde tasarlanmış soğutma ve ısıtma ürünlerini bünyesinde barındırıyor.

Kataloglar

SHARP

Plasmacluster iyon teknolojisiyle havayı arındıran ilk ve tek duvar tipi klima üreticisi olan Sharp, üstün Japon teknolojisi kullanıyor.RAC klimaların yanında buzdolapları ile de tüketicilere hizmet sunuyor.

Kataloglar

GE APPLIANCES

Uluslarası teknoloji grubu olan GEA son kullanıcı pazarlarında sofistike üretime yönelik teknolojisi ile dikkatleri üzerine çekiyor.Duvar tipi klimaları bünyesinde barındıran GEA düşük ses seviyesi sunabilen üst düzey teknolojisi ve tasarımı ile göz dolduruyor.

Kataloglar

Top