Yarışma-Kışı Anlat

İklimsa ile Her Mevsim Çok Güzel!

Kış'ı Anlat!
Yarışmamız Başladı!

İklimsa ile her mevsim çok güzel! Kat kat giyinmeyi sevenlerin favori mevsimi olan kışı özetleyen en güzel cümleyi sen kur, İklimsa’dan Sigma Comfort 9000BTU/h klima kazanma fırsatı yakala! Senin gibi kışsever arkadaşını etiketlemeyi ve bizi takip etmeyi unutma!

Katılım Koşulları
1. Bu kampanya MPİ’nin 26.10.2020 tarih ve 58259698-255.01.02-E.3326 sayılı izni ile kapsam dışı düzenlenmektedir.
2. 30.11.2020, SAAT 14:00 – 09.12.2020, SAAT 23:59 aralığında İklimsa Instagram hesabında paylaşılan “İklimsa ile her mevsim çok güzel! Kat kat giyinmeyi sevenlerin favori mevsimi olan Kışı özetleyen en güzel cümleyi sen kur, İklimsa’dan Sigma Comfort 9000BTU/h klima kazanma fırsatı yakala! İklimsa Instagram hesabını da takip etmeyi unutma!” post metinli görselin yorum kısmına yanıtlarını yaratıcı bir anlatımla yazarak yarışmaya katılabilirler.
3. Jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda 1 kişiye Sigma Comfort SGM09INVDMS (9000BTU/h) klima hediye edilecektir.
4. Kazanan talihli 11.12.2020 tarihinde İklimsa Instagram adresinde yayınlanacaktır.
5. Kampanyaya Instagram uygulaması üzerinden katılım ücretsizdir. Kazanan kullanıcının sunduğu kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcı sorumluluğundadır.
6. Genel ahlak kurallarına uymayan içerikler ajans, marka ve sistem tarafından kontrol edilerek sistem üzerinden giriş engeli sağlanarak yayınlanmayacaktır.
7. Yarışmaya İklimsa çalışanları, 4129GREY çalışanları, ESTABOOM çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi hediyeleri verilemez.
8. İklimsa, kampanya boyunca kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının o güne kadar ki bütün kampanya verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
9. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
10. Katılımcı, kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
11. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Yarışma 30 Kasım 2020 Pazartesi günü saat 14:00’de başlayarak – 09 Aralık Çarşamba günü saat 23:59’a kadar Instagram üzerinden gerçekleştirilecektir. Instagram mecrasındaki katılımcıların; İklimsa Instagram hesabında paylaşılacak yarışma postunun altında takipçilerin kendi yaratıcı yorumlarını yazmaları gerekmektedir. Yapılacak jüri seçimi sonucunda katılan kullanıcılar arasından seçilecek 1 kişiye Sigma Comfort SGM09INVDMS (9000BTU/h) klima verilecektir.

Kazanan yarışmacı 11 Aralık 2020 Cuma günü İklimsa Instagram adresinde paylaşılacaktır.
Yarışmaya katılım için katılımcıların Instagram hesaplarının aktif olması gerekmektedir. Bir kişi, bir kez ödül kazanma hakkına sahiptir. Katılım ücretsizdir, katılım için herhangi bir ticari koşul bulunmamaktadır.
Paylaşılan yorumların içeriğe uygun olması gerekmektedir. Küfür ve rencide edici yaklaşımlar olmamalıdır. Konsept dışındaki yorumların paylaşılması içeriğe uygunsuzluk olarak kabul edilecektir.
Paylaşılan yorumların içeriğe uygun olmaması durumunda yorumların yarışmada dikkate alınması kararı İklimsa’nın insiyatifindedir. İklimsa önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar. 18 yaşın altındaki kişilerin katılımları, velilerinin bilgileriyle velileri tarafından yapılmalıdır. Yarışmaya Türkiye dışından kimse katılamaz, katılsalar dahi hediye kazanamazlar.
Kazanılan hediye farklı türde hediyelere dönüştürülemez. İklimsa, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler kazananlar tarafından ödenir. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, İklimsa’nın yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır. İklimsa yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. İklimsa ve 4129Grey çalışanları ile 1. derece yakınları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta İklimsa’nIn kayıtları esas alınacaktır. Bu kampanyanın Instagram siteleri ile ilgisi yoktur. Oluşabilecek aksaklıklardan Instagram siteleri sorumlu tutulamaz. KDV ve ÖTV hariç diğer tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihliye aittir. Yarışmaya katılan herkes katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Yarışma ödülü başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. Genel ahlak kurallarına uymayan içerikler değerlendirilmeyecektir.

Top