Sigma Duvar Tip Klimalarda 3 Yıla Ek Artı 3 Yıl Garanti Ücretsiz

Sigma
SGM09INVDHA

Sigma
SGM09INVDHC-BL

Mitsubishi Heavy
SRK25ZSP-W(S)

Mitsubishi Heavy
SRK25ZSX-W(S) Kampanya 5 Aralık – 4 Ocak 2023 tarihleri arasında montaj kaydı yapılan Sigma marka duvar tipi klimalarda geçerlidir. Standart olarak sunulan 3 yıl garanti süresine ilave olarak; +3 yıl ek garanti hizmeti bedelsiz olarak sağlanacaktır. Kampanyadan sadece bireysel müşteriler faydalanabilecektir. Kurumsal müşterilere yapılan montajlar ve proje satışları kampanya kapsamı dışındadır. +3 yıl ek garanti hizmetinin perakende satış fiyatı 570 TL olup ilgili tarihler arasında montaj kaydı yapılan Sigma marka duvar tipi klima modellerinde herhangi bir ücret alınmayacaktır.   

TeknoSA, kampanya süresi boyunca kampanyayı süresinden önce sona erdirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İlanda yayınlanan resim, fiyat ve bilgilerde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda İklimSA yetkili satıcılarındaki bilgiler geçerlidir.

Ayrıntılı bilgiyi İklimsa yetkili satıcılarında bulabilirsiniz. Satıcı firma, TeknoSA İç ve Dış. Tic. A.Ş. (İklimSA), CarrefourSA Plaza Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi No: 67 A, Blok: B Maltepe /İstanbul

Top