Sigma
SGM09INVDMX

Mitsubishi Heavy
SRK25ZS-ST

Mitsubishi Heavy
FDE125VNAVH

Sigma
SGM48INVCMD


Peşin Peşin Ferahlayın Taksit Taksit Ödeyin

Bireysel Müşterilere Özel Taksitle Ödeme İmkanı

Bu ödeme İmkanı seçeneği kredi kartı, kefil ve peşinata gerek olmadan bireysel müşterinin 30.000 TL’ye kadar olan klima alımlarında kullanılabilmektedir. Ödeme seçeneği sadece Koru Sigorta ile anlaşma sağlayan İklimSA merkezlerinde geçerlidir.

İşleyiş anında müşterinin onayı alınarak T.C. kimlik bilgileri sisteme girilir ve kısa bir analiz neticesinde süreç tamamlanır. Yapılan risk analizi neticesinde onay bilgisi alınması durumunda satış fiyatı ve vade bilgisi sisteme girilerek ödeme tablosu ve senetler oluşturulur ve müşteri imzası için onaya sunulur. Risk analizi neticesinde olumsuz karar çıkması durumunda satış gerçekleştirilmez. Ödeme seçeneğinde 3 ile 9 ay arası taksit seçeneği mevcuttur. Ödeme seçeneği özelinde ayrı bir fiyat listesi mevcuttur. Duvar tipi klima fiyatlarına montaj ve 5 metreye kadar bakır borulama bedeli dahildir. Montaj işlemlerinde elektrik besleme hattı ve sigorta işlemleri müşteriye aittir. KDV, bandrol ve diğer vergilerdeki değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Fiyatlara KDV dahildir. Teknosa, kampanya süresi boyunca fiyatlarında değişiklik yapma, kampanyayı süresinden önce sona erdirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İlanda yayınlanan resim, fiyat ve bilgilerde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda İklimSA merkezlerindeki ve www.iklimsa.com sitesindeki fiyat ve bilgiler geçerlidir.

İşletmelere Özel Taksitle Ödeme İmkanı

Grenke kiralama ile ödeme alternatifi İklimSA bünyesinde yer alan tüm ürün gruplarında ve tüm modellerde geçerlidir. Grenke bir kiralama sistemi sunuyor olup dönem sonunda ürünün mülkiyetinin kiralamayı yapan işletmeye kaldığı satış modelidir . Sunulan hizmet yalnızca tüzel kişiliklere yöneliktir. Uygulamadan yararlanabilmek için vergi numarası ve talep edilmesi durumunda, kiralama ürününü kullanmak isteyen tüzel kişiliğin finansal detaylarını içeren dokümanların sunulması zorunludur. Grenke ile kiralama 15, 24 ve 36 ay vadelerle sunulacak olup, teklif aşamasında müşteriye iletilen aylık kiralama tutarları ekonomik koşullara göre değişkenlik gösterebilir ancak Grenke ile müşteri arasında sözleşme imzalandıktan sonra ilgili tutar değişmez. Nihai müşteri ile anlaşılan ürün, fiyat ve vade neticesinde aylık sabit TL tutarlı faturalar Grenke tarafından müşteriye gönderilir. Grenke kiralama metodu ile kira sözleşmelerine ait dosya masrafı alınmamakta ve ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Herhangi bir sigorta masrafı söz konusu olmayıp, ayrıca alınan tutar ile ilgili de herhangi bir kefile gerek yoktur. 30.000 TL’ye kadar olan tutarlarda 1 günde ön onay söz konusudur. Burada özellikle servis endüstrisinde hizmet vermekte olan 5 yıl ve üzerindeki oteller, restoranlar, kafeler (kiralama yapacak olan kişinin aynı zamanda işletme sahibi olması koşulu ile) ve özel meslek grupları (eczacı, veteriner hekimler, diş hekimleri ve doktorlar) için ön onaylı tutar söz konusudur. Bunların haricindeki meslek grupları ve işletmelerde yapılacak olan değerlendirme neticesinde onay süreci sonuçlanacaktır. Duvar tipi klima fiyatlarına montaj ve 5 metreye kadar bakır borulama bedeli dahildir. Diğer ürün grupları olan Profesyonel, Multi Serisi, VRF ve Isı Pompası ürünlerimizde montaj ve tesisat fiyatlara dahil değildir. Montaj işlemlerinde elektrik besleme hattı ve sigorta işlemleri müşteriye aittir. KDV, bandrol ve diğer vergilerdeki değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. İlanda yer alan fiyatlar tavsiye niteliğindedir. TeknoSA, kampanya süresi boyunca fiyatlarında değişiklik yapma, kampanyayı süresinden önce sona erdirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İlanda yayınlanan resim, fiyat ve bilgilerde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda İklimSA merkezlerindeki bilgi ve fiyatlar geçerlidir. Fiyatlara KDV dahildir. Ayrıntılı bilgiyi İklimSA merkezlerinde bulabilirsiniz.


Ayrıntılı bilgiyi İklimSA merkezlerinde bulabilirsiniz. Satıcı firma, TeknoSA İç ve Dış. Tic. A.Ş. (İklimSA), CarrefourSA Plaza Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi No: 67 A, Blok: B Maltepe/İstanbul


Top