Duvar Tipi Klimalar

GE Appliances GE Appliances GES-NMG25 Prime+ Serisi A++ Enerji Sınıfı 9.000 BTU/h Inverter Duvar Tipi Klima GES-NMG25

26.575 ₺
ÜCRETSİZ KEŞİF

Konfor

Üstün klima teknolojisiyle konfor evinizde!

Süper Sessiz

Kompresör frekans ayarlaması yaparak, ses kontrol teknolojisini optimize eden Quiet seçeneği ile fan hızını kontrollü bir şekilde ayarlayarak 20 dB(A) den bile en aşağı seviyeye kadar çalışabilme özelliği ile konforlu bir ortam yaratır.

Yeniden dizayn edilen %25 eğimli fan bıçağı ve %7 daha uzun fan tasarımı sayesinde hava akışında çok daha az kayıp olur. Bu da fan gürültüsünü minimum seviyeye indirir. Ayrıca, genişletilen hava kanalı tasarımı sayesinde hava giriş-çıkış alanı %17 oranında arttırılmıştır. Değişen bu tasarım enerji kazanımını arttırırken gürültür ses seviyesi düşürür.

Akıllı Hava Akımı

Doğrudan kişiye gelen hava akışından kaçınmak için kişinin konumuna göre hava akış yönü seçilebilir. Akıllı hava akımı sayesinde konforunuz artar.

*Akıllı hava akımı ısıtma ve soğutma modunda yönetilebilir.

Akıllı Uyku Modu

İyi bir uyku, sıcaklık, ses ve ışık gibi unsurlarla alakalıdır. Sıcaklık değişikliklerine göre, en iyi konfor efektini elde etmek için klimanın elektronik kontrol programı ile sıcaklık ve hava hacmi ayarlanır.

Inverter Teknolojisi

Sıcaklık ve voltaj değişkenleri otomatik olarak kontrol altına alınır. Bu kontrol sayesinde en iyi soğutma ve ısıtma kapasitesi ile enerji tasarrufu sağlanır.

Yüksek Verimli Kompresör

GEA ikiz döner kompresörler, geleneksel mıknatıslı kompresorlere göre 10 kat daha güçlü olan neodimyum mıknatıslara sahiptir. Yüksek verimli kompresörlerin kullanılması sayesinde güç kaynağından gelen elektrik kaybı azaltılır, güç girişi maksimum seviyeye çıkarılır.

3D Motor

Klima motoru, çekirdek bileşenlerden biridir. Ayrıca, enerji tüketimi ve ses seviyesi ile direk bağlantılıdır. DC motor, yüksek verimlilik ve düşük ses nedeniyle klima alanında yaygın olarak kullanılmaktadır; kullanıcılara enerji tasarrufu ve konforlu bir deneyim sunabilir. DC motoru bunu hem iç hem de dış ünitede uygulayarak yüksek verimlilik, enerji tasarrufunu ve gürültünün azalmasını sağlar.

Sağlık

Kendi kendini temizleme işlevi ve hassas, ince, sağlıklı filtreler.

Nano - Aqua Teknolojisi

GEA klimalarda bulunan benzersiz aqua jeneratörü, su moleküllerini H+ ve O2’ye iyonize eder. İyonize olmuş bu moleküller cildinizi nemli tutarken hava temizleme efektine sahip küçük su kümesine dönüşür.

Kendi Kendini Temizleyen Buharlaştırıcı

Klima bir süre çalıştıktan sonra buharlaştırıcıda toz birikir. Havada uçuşan bu tozlar sağlığa zararlı virüs ve bakteriler haline gelir. Bu yüzden de düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Kendi kendini temizleme fonksiyonlu GEA klimalar bu sorunu çözerken hava kalitesi korunmuş, cihazın ömrü uzamış olur.

3 Boyutlu Hava Akışı

Havanın sağa-sola, aşağıya-yukarıya doğru akması için kanatlar yatay ve düşey olarak hareketi eder. Bu sayede odanın her köşesinde rahat hissetmenizi sağlar.

Hassas Toz Filtresi

Izgaranın her iki tarafının uzunluğu 1,2 mm olarak ölçülürken, geleneksel tasarımdaki ızgaranın her iki tarafının uzunluğu 2 mm’dir. Bu sayede filtreleme etkisinin % 40’lık bir optimizasyonu hassas filtre tarafından gerçekleştirilir.

Güç Kaynağı230V, 1Ph, 50Hz V, Faz, Hz
Kapasite/ Isıtma9.550 (3.410-15.020) BTU/h
Kapasite/ Soğutma8.870 (3.410-11.950) BTU/h
Besleme Kablosu Bağlantısıİç Üniteden
SEER/SCOP(Ortalama)6.2/4.0
Enerji Sınıfı/ Isıtma (Ortalama)A++
Enerji Sınıfı/ Soğutma (Ortalama)A+
Enerji Sınıfı/ Soğutma / Isıtma (Ortalama)A++/A+
Enerji Tüketimi/ Isıtma0,75 kW
Enerji Tüketimi/ Soğutma0,81 kW
Çalışma Akımı/ Isıtma3,5 (maks. 6,7) A
Çalışma Akımı/ Soğutma3,6 (maks. 6,2) A
Hava Debisi/ İç ünite (Soğutma / Isıtma) High500 / 500 m3/h
Ses Seviyesi/ İç Ünite36/30/26/20 dB(A)(EY/Y/O/D)
Ses Seviyesi/ Dış Ünite (Soğutma / Isıtma)53/53 dB(A)
Boyutlar (GxYxD)/ Dış Ünite780 (+60)/540/245 mm
Boyutlar (GxYxD)/ İç Ünite842/281/211 mm
Net Ağırlık/ Dış Ünite25.5 kg
Net Ağırlık/ İç Ünite9.7 kg
Bağlantı Boru Çapları/ Gazφ9.52(3/8") mm(inch)
Bağlantı Boru Çapları/ Sıvıφ6.35(1/4") mm(inch)
Maksimum Borulama Uzunluğu15 m
Maksimum Kot Farkı10 m
Dış Ortam Çalışma Sıcaklık Aralığı/ Isıtma-15 / 24 ° C
Dış Ortam Çalışma Sıcaklık Aralığı/ Soğutma10 / 43 ° C
Top