Zarif tasarımı ile yeni Sigma klimalar İklimSA’da

Sektördeki tecrübesi ve Sabancı güvencesi ile ürün kalitesine her zaman öncelik veren İklimsa, yaz yaklaşırken, kendi markası olan Sigma duvar ve salon tipi klimaları yenileyerek, 1.499 TL’den başlayan birbirinden cazip fiyatlarla tüketicilere sunuyor. 01 - 31 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında, A++ yüksek enerji verimliliğine sahip Sigma marka klima satın alan müşteriler, artı 2 ay erteleme ile peşin fiyatına 7 taksit veya 55 TL’den başlayan taksit imkânlarına sahip oluyorlar.

Sigma marka duvar tipi split klimalar hayatınızda fark yaratacak! 

Sıcak bölgelerde ısıtma modu en yüksek değer olan A+++ enerji seviyesine çıkan Sigma klimalar, G10 inverter teknolojisi ile yüksek konfor ve maksimum enerji verimliliği sağlıyor. Inverter kompresörleri ile hızlı bir soğutma/ısıtma yaptıktan sonra, istenen konfor koşullarına göre çalışma hızını yavaşlatabilmelerinin yanı sıra ''I Feel'' özelliği ile vücut ısısını algılayarak ortam sıcaklığını ayarlayabiliyor. İç mekânlardaki en uzak bölgelere eşit sıcaklık seviyesi ile ulaşım sağlayabilen Sigma klimalar, toz filtresinin yanı sıra anti-bakteriyel ve aktif karbon filtresi sayesinde alerjik özelliğe sahip havada uçuşan maddelerin yapısını bozarak deaktive edebilen yüksek teknolojisiyle dikkat çekiyor. 

Yenilenen Sigma duvar tipi modeller, birbirinden cazip özellikleri ve İklimsa montaj seti dâhil fiyatlarıyla tüketicilerle buluşacak.

-Sigma Exclusive duvar tipi klimalar, 10 cm daha incelen yapısı ve şampanya, gri, beyaz olmak üzere birbirinden etkileyici renk seçenekleri ile dekorasyonunuza da renk katacak. Aynı zamanda son teknolojik özellikleri ile sizlere kullanım kolaylığı sağlayarak hayatınızı değiştirecek. Sigma Exclusive duvar tipi klimalar, kokusuz, temiz, tehlikeli maddelerden arınmış Cool Plazma özelliği ile iç mekânlarda taze ve sağlıklı bir hava sağlar.

-Sigma Comfort duvar tipi klimalar, renkli led ekran görüntüsü ile algınızı değiştirecek.

-Sigma Plus duvar tipi klimalar, G10 Inverter teknolojisi ile hızlı bir soğutma/ısıtma yaptıktan sonra, istenen konforlu koşullara göre çalışma hızını yavaşlatarak yüksek enerji verimliliği sağlar. Aynı zamanda, sahip olduğu sağlıklı filtre özelliği ile ortamda ferahlatıcı bir konfor oluşturur.

-Sigma Exclusive salon tipi klimalar ise, şık tasarımları ile göz zevkinizi renklendirecek. Klasik salon tipi klimalardan farklı yuvarlak yapısı ve rengiyle ofis, restoran, klinik gibi mekânlara şıklık katarken, benzersiz ve elegant görüntüsü ile de bulunduğu ortama yeni bir soluk getirecek.

Top