İklimSA’dan Enerji Tasarruflu Akıllı Klimalar %30’a varan İndirimlerle!

İklimlendirme sektöründeki tecrübesi ve Sabancı güvencesi ile 400’den fazla satış ve servis ağı ile faaliyetlerine hız kesmeden devam eden İklimsa, 30. yılında yüzde 30’a varan indirimlerle, tüketicilere uygun avantajlar sağlamaya devam ediyor. 01-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında, A++ yüksek enerji verimliliği ve Japon teknolojisine sahip Mitsubishi Heavy Industries marka klima alanlar, yüzde 30’a varan indirimlerin yanı sıra peşin fiyatına 9 taksit ve 88 TL’den başlayan taksit imkânından faydalanabiliyor.


Enerji Tasarrufu Sağlayan, Çevreye Duyarlı Klimalar

Yüksek enerji verimliliği sayesinde; dış ortam sıcaklığı değiştikçe, Mitsubishi Heavy Industries klimaların performansı da değişiyor, verim oranı daha da artıyor ve böylece elektrik tüketimi minimuma iniyor. Ayrıca klimaların üretiminde kullanılan kurşun içermeyen lehim ve R410A soğutucu akışkanı ile enerji verimliliğinin yanı sıra çevrenin korunmasına da katkıda bulunuyor.


Sessiz Çalışma ve Akıllı Sensör Özelliği


Mitsubishi Heavy Industries klimalar her noktaya eşit hava akımı sağlayan ve sessiz çalışan iç ünitesi ile evlerdeki konfor kalitesini artırıyor. Örneğin; SRK25ZM-S modelinde ısıtma ve soğutma fonksiyonu için en düşük çalışma modunda 21 desibel ses seviyesi bulunuyor. Konuşma sırasındaki ses seviyesinin ortalamada 60 desibel olduğu dikkate alındığında, Mitsubishi Heavy Industries klimaların ne denli sessiz çalıştığı ortaya çıkıyor. Ayrıca iç ve dış ünitelerdeki sensörler sayesinde sıcaklık ve nem kontrolü sağlanıyor.


Hayatınızı Kolaylaştıran Fonksiyonlar


Mitsubishi Heavy Industries klimalar, haftalık zamanlayıcı, 24 saat açma/kapama, istenen sıcaklığa istenen zamanda erişilmesi, nem alma, ekonomik çalışma, uyku modu ve sessiz çalışma fonksiyonları ile tüketiciler için kullanım kolaylığı sağlıyor.
400’den fazla satış ve servis ağıyla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan İklimsa, Japon Mitsubishi Heavy Industries markasının üstün teknolojik özelliklere, estetik tasarıma ve yüksek enerji verimliliğine sahip duvar, yarı ticari ve çoklu sistem klimalarını tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Top