Yaz Fırsatları İklimsa Yetkili Satıcılarında

Kampanya 05 Temmuz - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Tavsiye niteliğindeki perakende fiyatı 24.750 TL tutarındaki ürün Sigma marka SGM09INVDHD Comfort Serisi modele, 30.000 TL tutarındaki ürün Fujitsu marka ASYG09KPCE Prime Serisi modele, 34.650 TL tutarındaki ürün Mitsubishi Heavy marka SRK25ZSP-W(S) Silver Serisi modele aittir. Kampanya katılım gösteren yetkili satıcılarımızda geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Duvar tipi klima fiyatlarına montaj ve 5 metreye kadar bakır borulama bedeli dahildir. Diğer ürün grupları olan Profesyonel Multi Serisi VRF ve Isı Pompası ürünlerimizde montaj ve tesisat fiyatlara dahil değildir. Montaj işlemlerinde elektrik besleme hattı ve sigorta işlemleri müşteriye aittir. KDV, bandrol ve diğer vergilerdeki değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır.


Teknosa kampanya süresi boyunca kampanyayı süresinden önce sona erdirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İlanda yayınlanan resim, fiyat ve bilgilerde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda İklimsa yetkili satıcılarındaki bilgiler geçerlidir.


Eski Klima Değişim Kampanyası 6.000 TL'ye Varan İndirimle Değiştirmek için

SİZ HİÇ ZAHMET ETMEYİN,
BİZ ESKİ KLİMANIZI ALIP
YENİSİYLE DEĞİŞTİRELİM!

Değiştirmek veya yenilemek istediğiniz klimalarınızı değerlendirme fırsatı İklimsa’da!

- Tüm marka ve kapasitedeki, çalışan duvar tipi klimalarınız için geçerlidir.

- Bu uygulamamız sabit bir fiyat karşılığında yapılan “standart” bir değişim olmamakla birlikte, uzman yetkili servislerimiz tarafından mobil uygulama üzerinden oluşturulacak kondisyon raporu sonucunda, eski ve çalışır durumdaki cihazınızın gerçek değeri tespit edilir.

- Müşteri e-posta adresine eski klima ile ilgili teklif gönderilir. Müşterinin ilgili teklifi kabul etmesi neticesinde değerleme tutarı müşterinin alacağı yeni klima fiyatından düşülür.

- İklimsa’dan alacağınız yeni klimanızın montajı standartlara uygun olarak yapılır.


- Eski klimanız ücretsiz olarak yetkili servisimiz tarafından demonte edilir aynı zamanda nakliyesi de yapılır. Paketleme, depolama ve nakliye gibi işlerle uğraşmazsınız.

- Unutmayın! Yetkisiz servisler tarafından sökülen klimaların gazı atmosfere kaçırılabilir. Buda ozon tabakasına zarar verir. Küresel ısınmayı artırır.

Kondisyon raporu hazırlanırken klimanın markası, kapasitesi, kullanım süresi, kullanım ve performans durumu gibi birçok kriter dikkate alındığı için değerinde alınır. İklimsa bayinizden mutlaka kondisyon raporunuzu isteyin.
Aklınızda bulunsun! Eski klimanızı aynı kapasitede bir klima ile değiştirmeyi düşünüyorsanız bazı ev aletlerinizin gücü, kişi sayısı ve ısı yalıtımında oluşan değişikliklerin kapasiteyi etkilediğini unutmayınız.
Müşterinin yeni klimayı almaktan vazgeçmesi durumunda eski klimanın yerinde değerlemesi neticesinde ortaya çıkan kondisyon raporu karşılığı müşterinden 190 TL talep edilir.


Ayrıntılı bilgiyi İklimsa yetkili satıcılarında bulabilirsiniz. Satıcı firma, Teknosa İç ve Dış. Tic. A.Ş. (İklimsa), CarrefourSA Plaza Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi, No: 67 A, Blok: B Maltepe/İstanbul

Top