Eski Klimanızı Yenisi ile Değiştiriyoruz. 2.100TL ’ye varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın.

Sigma
SGM12INVDHC-BL

Mitsubishi Heavy
SRK25ZS-ST

Eski Klimanızı Tasarruf Sağlayan Yeni Teknolojiyle Değiştirmek için

SİZ HİÇ ZAHMET ETMEYİN,
BİZ ESKİ KLİMANIZI ALIP
YENİSİYLE DEĞİŞTİRELİM!

Değiştirmek veya yenilemek istediğiniz klimalarınızı değerlendirme fırsatı İklimSA’da!


- Tüm marka ve kapasitedeki, çalışan duvar tipi klimalarınız için geçerlidir.
- Bu uygulamamız sabit bir fiyat karşılığında yapılan “standart” bir değişim olmamakla birlikte, uzman yetkili servislerimiz tarafından mobil uygulama üzerinden oluşturulacak kondisyon raporu sonucunda, eski ve çalışır durumdaki cihazınızın gerçek değeri tespit edilir.
-Müşteri e-posta adresine eski klima ile ilgili teklif gönderilir. Müşterinin ilgili teklifi kabul etmesi neticesinde değerleme tutarı müşterinin alacağı yeni klima fiyatından düşülür.-İklimSA’dan alacağınız yeni klimanızın montajı standartlara uygun olarak yapılır.-Eski klimanız ücretsiz olarak yetkili servisimiz tarafından demonte edilir aynı zamanda nakliyesi de yapılır. Paketleme, depolama ve nakliye gibi işlerle uğraşmazsınız.
-Unutmayın! Yetkisiz servisler tarafından sökülen klimaların gazı atmosfere kaçırılabilir. Buda ozon tabakasına zarar verir. Küresel ısınmayı artırır.

Kondisyon raporu hazırlanırken klimanın markası, kapasitesi, kullanım süresi, kullanım ve performans durumu gibi birçok kriter dikkate alındığı için değerinde alınır. İklimSA bayinizden mutlaka kondisyon raporunuzu isteyin. Eski klimanızı aynı kapasitede bir klima ile değiştirmeyi düşünüyorsanız bazı ev aletlerinizin gücü, kişi sayısı ve ısı yalıtımında oluşan değişikliklerin kapasiteyi etkilediğini unutmayınız. Müşterinin yeni klimayı almaktan vazgeçmesi durumunda eski klimanın yerinde değerlemesi neticesinde ortaya çıkan kondisyon raporu karşılığı müşterinden 100 TL talep edilir.

Top