35. Yılımıza Özel Peşin Fiyatına 12 Taksit Sadece İKLİMSA'DA!

35. Yılımıza Özel Peşin Fiyatına 12 Taksit Sadece İKLİMSA'DA

Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Kampanya duvar tipi ürün gruplarında geçerlidir. İklimsa Sanal Pos kullanılarak, tavsiye edilen kampanyalı perakende fiyatları üzerinden anlaşmalı kredi kartlarında 12’ye varan taksitler ile alım gerçekleştirilebilir.

Duvar tipi klima fiyatlarına montaj ve 5 metreye kadar bakır borulama bedeli dahildir. Sigma multi tip klimalarda borulama ve montaj malzemesi ile işçilik bedeli fiyata dahildir (Her Bir İç Ünite İçin 6 Metreye Kadar). Diğer ürün grupları olan Profesyonel ve Mitsubishi Heavy Multi Serisi ürünlerimizde montaj ve tesisat fiyatlara dahil değildir. Montaj işlemlerinde elektrik besleme hattı ve sigorta işlemleri müşteriye aittir. KDV, bandrol ve diğer vergilerdeki değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. İlanda yer alan fiyatlar tavsiye niteliğindedir. TeknoSA, kampanya süresi boyunca fiyatlarında değişiklik yapma, kampanyayı süresinden önce sona erdirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İlanda yayınlanan resim, fiyat ve bilgilerde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda İklimSA merkezlerindeki bilgi ve fiyatlar geçerlidir.

Fiyatlara KDV dahildir. Ayrıntılı bilgiyi İklimSA merkezlerinde bulabilirsiniz. Satıcı firma, TeknoSA İç ve Dış. Tic. A.Ş. (İklimSA), CarrefourSA Plaza Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi No: 67 A, Blok: B Maltepe /İstanbul

Top