Sıcacık Bir Kış İçin İklimSA’yı Tercih Edin

İklimlendirme sektöründeki 30 yıllık tecrübesi ve Sabancı güvencesi ile faaliyetlerine hız kesmeden devam eden İklimsa, 400’den fazla satış ve servis ağı ile Japon teknolojisine sahip Mitsubishi Heavy Industries marka klimalar ve kendi markası Sigma klimaları A++ yüksek enerji verimliliği ile tüketicilerin beğenisine sunuyor.

İklimsa, oluşturduğu özel montaj seti ile fark yaratan bir hizmete de imza atıyor. Özel montaj seti, Türkiye genelindeki yetkili servislerinin aynı kalitede hizmet vermesini ve müşteri memnuniyetinin artmasını sağlıyor.

Mitsubishi Heavy Klimalar ile Japon teknolojisi evininizde!

İklimsa, Japon Mitsubishi Heavy Industries markasının üstün teknolojik özellikleri, estetik tasarımı ve yüksek enerji verimliliğine sahip duvar, yarı ticari ve çoklu sistem klimaları ile tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor. 

Mitsubishi Heavy Industries klimaların hava akış sistemi tasarımında, jet motorlarının geliştirilmesinde kullanılan aerodinamik analiz teknolojisi kullanılıyor. Bu sistem ile fanda oluşturulan hava akımı, minimum güç tüketimi ile çok miktarda havayı homojen ve sessiz olarak uzun mesafelere üfleyerek büyük mekânların bile ortam genelindeki konfor kalitesini artırıyor.

Sigma marka klimalar hayatınızda fark yaratacak! 

Sıcak bölgelerde ısıtma modu en yüksek değer olan A+++ enerji seviyesine çıkan Sigma klimalar, G10 inverter teknolojisi ile yüksek konfor ve maksimum enerji verimliliği sağlıyor. Inverter kompresörleri ile hızlı bir soğutma/ısıtma yaptıktan sonra, istenen konfor koşullarına göre çalışma hızını yavaşlatabilmelerinin yanı sıra ''I Feel'' özelliği ile vücut ısısını algılayarak ortam sıcaklığını ayarlayabiliyor.

İç mekânlardaki en uzak bölgelere eşit sıcaklık seviyesi ile ulaşım sağlayabilen Sigma klimalar, toz filtresinin yanı sıra anti-bakteriyel ve aktif karbon filtresi sayesinde alerjik özelliğe sahip havada uçuşan maddelerin yapısını bozarak deaktive edebilen yüksek teknolojisiyle dikkat çekiyor. 

Top