İklimsa, bayi ve servisleri ile iftar davetlerinde buluştu

İklimsa, Türkiye genelindeki iklimlendirme merkezleri ve yetkili servisleri ile bu yıl 3.’sü düzenlenen ‘Geleneksel İklimsa Merkezler ve Yetkili Servisler İftar Davetleri’nde bir araya geldi. 450’den fazla bayi ve servisin katılımıyla, İklimsa İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Tansu Öztorun’un liderliğinde gerçekleşen davetlerde, İklimsa’nın yaz döneminde müşterilerine sunacağı yeni ürün gamı ve hizmetlerinden bahsedildi.

Türkiye iklimlendirme sektörünün öncü markalarından İklimsa, 22 Mayıs – 6 Haziran tarihleri arasında düzenlediği 3. Geleneksel İklimsa Merkezler ve Yetkili Servisler İftar Davetleri ile Türkiye’nin dört bir yanındaki bayi ve servisleri ile buluştu. Gaziantep’te başlayarak Adana, İzmir, Samsun, Ankara, İstanbul, Antalya ve Bursa illerinde düzenlenen iftar buluşmaları, İklimsa İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Tansu Öztorun’un katılımıyla, bölge müdürlüklerinin ev sahipliğinde gerçekleşti.

Klimalarda yaz kampanyası müjdesi

450’den fazla bayi ve servisin katıldığı iftar buluşmalarında konuşan İklimsa İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Tansu Öztorun, “Artık bir ihtiyaç haline gelen klimanın sağladığı konfordan vazgeçmek istemeyen tüketicilerden gelen talebin önümüzdeki dönemde daha da artmasını bekliyor, müşterilerimize en avantajlı ve çağı yakalayan teknolojiler sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda, yaza tüm duvar tipi ürünlerde yüzde 25’a varan indirim kampanyası ile başlıyoruz. Ayrıca, müşterilerimize uzaktan erişim sağlayan internet kumandası hediye ederek, onları akıllı teknolojilerle buluşturmayı hedefliyoruz. Sizlerin değerli destekleri, yenilenen ürün gamımız, hizmetlerimiz ve cazip avantajlarımızla yaz sıcaklarına serinletici çözüm olmak için hazırız” dedi.

İklimsa, 2018 yaz sezonunda duvar tipi klima ürün gamına Mitsubishi Heavy Industries marka Premium serisi Titanyum ürünleri, Sharp Kyoto, Osaka, Tokyo serilerini de ekledi. Kendi private label markası Sigma’yı güçlendirmeye devam eden İklimsa, Sigma marka ısı pompası ve Temmuz ayı itibarıyla da Sigma Multi klima satışlarına başlayacağını duyurdu.

Top