İklimSA 2015 Yılı Satış Rekorunu Egale Ediyor

30 yıllık tecrübesi, 400’den fazla satış ve servis ağı ile iklimlendirme sektöründe faaliyetini sürdüren İklimsa ekibi, 2015 yılında elde ettiği ciro rekorunun yanı sıra 2016 yılında da yeni bir rekor daha kırmaya hazırlanıyor.

İklimsa, 2016 yılının ilk 7 ayında ciroda yüzde 60’lık bir büyüme ile sektördeki altın çağına imza atarak başarısını taçlandırdı. Adet bazında duvar tipi split klima satışında yüzde 55, profesyonel seri klimalarda yüzde 8, değişken debili klimalarda yüzde 22 artış kaydetti.

İklimsa İş Birimi Direktörü Tansu Öztorun bu başarının özetini; doğru ekip, güven üzerine kurulmuş takım ruhu, rekabetin iyi takip edilmesi, doğru oyun planı, zamanlama ve iyi yönetilen, kuvvetli bayi ve servis ağının toplamından oluştuğunu belirtiyor.

İklimsa yaz boyunca kendi markası Sigma’nın A++ enerji sınıfına sahip yeni üç farklı modelinde uyguladığı özel fiyatları ile de her bütçeye yönelik alımlarda ses getirmeye devam ederken, Japon teknolojisine ve A++ yüksek enerji verimliliğine sahip Mitsubishi Heavy Industries klimalarda da %30’a varan indirimler ve ödeme kolaylıkları sunuyor.

İklimsa, klima sektöründe kendini ispatlamış dünya markaları Mitsubishi Heavy Industries ve kendi markası Sigma ile ev tipi, ticari ve çoklu sistem klimaların yanı sıra Samsung markası ile değişken debili sistem klimaları ile bankalar, hastaneler, okullar ve zincir mağazalar gibi kurumsal yapılara da özel çözümler üretiyor.

Top