Sabancı Altın Yaka Ödülleri’nde “Verimlilik Özel Ödülü” İklimSA’nın

Sabancı Topluluğu, şirket ve çalışanlarının başarılarını ödüllendirmek ve iyi uygulamaların karşılıklı paylaşılmasını teşvik etmek amacıyla düzenlediği Sabancı Altın Yaka Ödülleri Töreni’nin sekizincisi dün akşam Sabancı Center’da düzenledi. 

Törende açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı ve Görevli Üye Güler Sabancı, yarışmaya katılan tüm şirketleri tebrik ederek kazananın Sabancı Topluluğu olduğunu ifade ederek tüm katılımcıları tebrik etti.

Verimlilik, İş’te Eşitlik, Sinerji, Dijitalleşme, Pazar Odaklılık, İnsana Yatırım, İnovasyon ve Kurumsal Girişimcilik ve Değer Yaratan kategorilerinden oluşan yarışmada İklimsa, ‘Verimlilik’ kategorisinde “Montaj Seti” projesi ile özel ödülün sahibi oldu.

İklimsa İş Birimi Direktörü Tansu Öztorun, Satış Sonrası Hizmetler Müdürü İshak Çelikcan, Satış Sonrası Hizmetler Müdür Yardımcısı Öner Soydemir, Bakım ve Atölyeler Müdür Yardımcısı Ufuk Gökmen ve Yedek Parça Satış Kıdemli Uzmanı Kâmil Özcan’dan oluşan ekip ödüllerini Sabancı Holding Sigorta Grup Başkanı Sayın Haluk Dinçer tarafından aldılar. Gecede Teknosa Genel Müdürü Bülent Gürcan başta olmak üzere Teknosa çalışanları İklimsa ekibini destekleyerek başarılarını kutladılar.

İklimsa, oluşturduğu özel montaj seti ile fark yaratan bir hizmete imza atarak Türkiye genelindeki yetkili servislerinin aynı kalitede hizmet vermesini ve müşteri memnuniyetinde farklılaşmayı sağlıyor.

Top